Pages Menu
Categories Menu

Zmiany w prawie w 2017 roku

Zmiany w prawie w 2017 roku

Ile tam być

Wychodząc z George Washington, nie było 43 prezydentów, w tym w niniejszej sprawie, George W. Bush. Ale ilu Skarb Sekretarze tam być?

Czy ktoś kiedyś policzył?

Ma jakikolwiek prezydent miał więcej niż trzy, a nawet aż trzy?

FDR został wybrany cztery razy, podawane trzy pełne warunki i część jego czwarty zanim zmarł w dniu 12 kwietnia 1945. Zastanawiam się, jak wielu sekretarzy skarbowych miał.

Jak o GW? Miał trzech sekretarzy skarbowe, do tej pory, i nadal ma ponad rok, aby przejść na jego drugą i mamy nadzieję, że po raz ostatni termin, mimo że gospodarka jest w świetnym stanie, jeśli wierzy w to co mówi.

Te miliony ludzi na temat stracić swoje domy, nie sądzę. Ale co oni wiedzą o tym?

W Ohio, ludzie, którzy utracili pracę może oczekiwać mniej w ich kontroli bezrobotnych, a firmy będą musiały płacić więcej do funduszu kompensacyjnego bezrobocia.

Prawdopodobnie jest jakaś podwójnego liczenia się tu dzieje, jak wiele osób straciło pracę i swoje domy.

W międzyczasie, PKB za III kwartał został zgłoszony jako 4,9%! Jeśli zostały prowadzenia działalności gospodarczej i były na trzecim księgowy głowy, który powiedział, że właśnie miał najlepszy kwartał roku i zobaczył bałagan rzeczy są dzisiaj, co byś zrobił?

Jak się okazuje, nawet nasz pierwszy prezydent miał więcej niż jeden sekretarz skarbu, a zadanie jest tak popularny, że USA miało łącznie 74 sekretarzy skarbu. George W. Bush ma trafić numer pięć przed wygrywa za to, że najbardziej w kilku byłych prezydentów miały cztery sekretarze skarbu w trakcie swojej kadencji (-ów) w biurze.

Sekretarze Skarbu, prezydent (e)

Alexander Hamilton Washington

Oliver Wolcott Jr. Washington, Adams

Samuel Dexter Adams, Jefferson

Albert Gallatin Jefferson, Madison

George W. Campbell Madison

Alexander J. Dallas Madison

Artykuł dzięki: