Pages Menu
Categories Menu

Zmiany w prawie podatkowym

Zmiany w prawie podatkowym

Historia Country Living

Tu, w dwudziestym pierwszym wieku, teraz mieszkam nad jeziorem, po raz drugi w życiu.

Było wiele lat z życia miasta, pomiędzy pierwszym i drugim okresie życia kraju, ale to już inna historia na inny czas.

Za pierwszym razem mieszkaliśmy nad jeziorem, moja rodzina męża, cztery córki i syn dziecko mieszkał w kabinie tak blisko do jeziora że moja córka Dianne może ryby z naszego okna w salonie.

Kiedyś złapać żółwia, który spowodował niemałą ilość emocji w naszym domu, że dzień.

Poza tym, dziewczyny lubi chodzić na wprost drzwi w Lake Bell w ich kostiumy kąpielowe i skok w jeziorze pływać. Nie ma stacji dokującej, ale udało nam się dojść z płytkim obszarze w pobliżu brzegu. Woda nie była bardzo głęboka, więc wszystkie dziewczyny nauczyły się pływać i cieszył się ich latem jest tam.

Zmiany w prawie podatkowym

Mój mąż nawet bardzo zadowoleni zimy tam aż do dnia, kiedy spadł przez lód. Baliśmy się, że nie będzie znaleźć drogę z powrotem przez otwór w lodzie ale zrobił i wszyscy byliśmy wdzięczni, że był w stanie siedzieć przy piecu na rozgrzanie po jego gehenny.

Domek nad jeziorem, gdzie mieszkam teraz był prawdopodobnie domek w jednym czasie, ale od mojego zięcia jest utalentowanym stolarzem to najpiękniejsza domu wśród wielu innych wokół tego pięknego jeziora.

Kreda Jezioro jest dość blisko do miasta Pickering, małym miasteczku na obrzeżach dużego miasta Toronto. Możemy jechać do jednych z najmniej czterdzieści pięć minut, aby być otoczony zakupy placów i centrów handlowych, gdzie możemy sklep dla wszystkich naszych potrzeb i więcej.

Istnieje ponad sto jezior w tej prowincji obejmujących kilkaset mil. Wikipedia wymienia wszystkie ich nazwy; Jednak istnieje kilka zapraszamy na naszą stronę internetową jezior prywatnych, które nie są wymienione tam w tym Chalk Lake i Lake Bell.

Piękno wsi można zobaczyć prawie wszędzie tutaj w Ontario.
Artykuł dzięki: