Pages Menu
Categories Menu

Prawo polskie a ksiegowosc

Prawo polskie a ksiegowosc

High Country Nieruchomości Domy w Round Rock w Teksasie

Funkcje High Country Homes

Jest to pięknie planowane społeczność nieruchomości we wschodniej Round Rock w Teksasie. Domy w High Country nieruchomości przejść przez średnio $ +140.000. Istnieje ponad 238 Wszystkich domów w tej nieruchomości. blaty granitowe, duże podwórka, podłogi z drewna, pokryte patio podwórku, otwarte plany pięter i wykusze to tylko niektóre z cech w tych domach. Średni dochód dla domów w tej społeczności jest $ +70.000. Mieszkańcy tutaj będzie zwolniony wiedzieć, że Round Rock konsekwentnie klasyfikowana jako jeden z 30 najlepszych najbezpieczniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Domy tutaj mają średnio 3 pokoi oraz 6 pokoi. Jest to idealne miejsce, aby przenieść swoją rodzinę i życie.

Cechy Nieruchomości High Country

Ta okolica jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu interesujących miejsc. HR Block, Dell Inc, 45 Self Storage, Kurator Księgowość Royal Pointe, Dick Sporting Goods, IKEA Meble Avant Technologia i Walgreens aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. są w niewielkiej odległości od hotelu. Głodny? W pobliżu znajdują się tajskiego łyżką, Austin Sonic, Gatti, obiecaj Pizza Pizza, sól lizać, Subway kanapki, Jack in the Box, jak i miejskich łyżką. Dogodnie położony po drugiej stronie Gattis School Road to Żyd. Wiele z tych restauracji są popularne i szumieć po.

Domy na sprzedaż w High Country Real Estate

Udogodnienia dla tej społeczności są ekspansywne. Liczne parki są dostępne dla mieszkających tutaj. Flower Hill, Morningside Meadows, Pulliam Shire, Westchester Park, Bradford i High Country to tylko niektóre z pobliskich parków dla mieszkańców żyjących tutaj. High Country Park ma fontanną z wodą pitną, stoły piknikowe, grill, a playscape i park koszykówki. Ta okolica jest blisko społeczności Morningside Meadows, Bradford Park i Westchester Woods.
Artykuł dzięki: