Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac ksiegowego dla firmy?

Jak wybrac ksiegowego dla firmy?

Prawo pracy i pracownika Drug Testing Uważany

Istnieją grupy, takie jak ACLU i związki zawodowe, które chcą zatrzymać losowe testy na obecność narkotyków. Powodem wielu pracodawców dać im losowo dlatego ludzie narzekali są zabierani na ze względu na pochodzenie etniczne i takie. Koszty tych badań nie są tanie, a jednak bez jakiejś polityki w miejscu pracodawca może zostać pozwany w przypadku pracownik z narkotykami w swoim systemie ulegnie wypadkowi, powoduje obrażenia lub śmierć w miejscu pracy.

Pracodawcy powinni mieć prawo do badania narkotyków w ogóle? Dobre pytanie, a jako pracodawca wcześniej i prowadzenia firmy franchisingu nie mogę powiedzieć wam wszystkim trudności mieliśmy kiedy prezydent Bush miał szum gospodarki i bezrobocie było na najniższym w historii naszego narodu oprócz wojny. Bezrobocie było zanurzone w dół do 4,2% i nie mogliśmy znaleźć pracowników, wszyscy, którzy chcieli pracę, mieliśmy jeden, kto naprawdę nie chce pracować zostało.

Jak wybrac ksiegowego dla firmy?

Wielu miało problemy oraz zużycia leków, narkotyków; Metamfetaminy, kokainy, itp mycia przemyśle samochodowym mamy do czynienia z urządzeniami mechanicznymi, ktoś może łatwo zginąć lub rannych, także mamy do czynienia z rzeczami ludzi wewnątrz samochodów, często zarzucali nam, jeśli ich telefon komórkowy zsunął się pod siedzeniem, że ukradłem to? Więc ostatnią rzeczą, którą chciałem to, że każdy pracownik robił narkotyki.

Jeśli pracodawca nie może przetestować powodu nowego orzecznictwa lub prawodawstwa przez Kongres, a jednak jest zawieszony do wyschnięcia w pozwie, kiedy zdarzy się wypadek, pracodawca nie może wygrać. Zatem pracodawca będzie lepiej zatrudnić mniej osób, aby zapobiec potencjalnym ryzykiem. w związku z tym mniej ludzi będzie miało pracę, więc w końcu to kwestia prawa pracy pracownicy nie zaszkodzi im pomóc. I to jest kolejny punkt, który musi być uznana przez wszystkich, którzy ten temat dyskutować.

Artykuł dzięki: