Pages Menu
Categories Menu

E-fakturowanie i ksiegowosc dla srednich przedsiebiorstw

E-fakturowanie i ksiegowosc dla srednich przedsiebiorstw Zszokowany, twoi towarzysze przyjść do ciebie i prosić i błagać, aby po prostu powiesić na na kolejny rok. Twoje możliwych odpowiedzi:

„Doceniam swoje myśli i nie. W najlepszym interesie naszego stowarzyszenia, musimy budować liderów naszych nowych członków. Mam przechowywane na oku przez cały rok na Stefana i wierzę, że będzie dobrze na naszym forum. Dziękuję za wspierając moją decyzję. ” Pamiętaj … żadnej winy w swoim głosem! lub

„Nie, dziękuję. Jestem zadowolony służąc naszym członkom, teraz nadszedł czas, aby służyć swoją rodzinę”. lub

„Nie wiedziałem, że to będzie trudne dla nas wszystkich, więc poprosiłem Deborah, jeśli miałaby być otwarta na podejmowanie moją pozycję, a ona powiedziała, że ??tak”.

5.Holidays. Czujecie podkreślił, że ktoś zasugerował, że obiad będzie w miejscu. To jest coś, czego naprawdę nie chcę. Nie masz czasu, aby oczyścić lub nakarmić wszystkich, odegrania hotelu, lub z jakiegokolwiek powodu, to nie jest odpowiednie dla Ciebie. Jak wydostać się z tym stanowczo nie brzmiało to egoistyczne? Sugerowane odpowiedzi:

„Doceniam myślisz o mnie, ale nie, że nie będzie działać dla mnie i mojej rodziny. Niech pomyślę o jakichś innych pomysłów twórczych i wrócić z tobą w ciągu tygodnia.” lub

„Nie, dziękuję, nie jestem gotowa to zrobić w tym roku. W przyszłym roku będę zobowiązać się do tego.” lub

„Nie, ale wezmę świąt wielkanocnych. Wszyscy możemy spotkać się w restauracji na kolację, a następnie przejść

do mojego domu na Easter Egg Hunt i deser. „

6.Parents. Jestem częścią pokolenia sandwich. Ilekroć mówię, że ci, którzy nie są członkami myśleć mówię o jedzeniu kanapka z masłem orzechowym i dżemem na kolację, bo jestem tak zajęty. Nie oznacza to, że są miliony z nas, którzy dbają o nasze małe dzieci, ale są również odpowiedzialne finansowo lub fizycznie dla naszych starszych, gorzej rodziców.
Artykuł dzięki: www.domy-balik.pl