Pages Menu
Categories Menu

Program do ksiegowosci

bez zapowiedzi, bez zezwolenia. Jako bonus, oto co z nimi zrobić.

Pierwszy uznać fakt, że często chodzić do swojej rozmowy pokojowej … nawet jeśli jesteś na telefon lub coś robi. Mówią, ponieważ uważają, że nie zauważyli je w pokoju. Więc je zauważy. Gdy tylko wszedł do pokoju, dać im sygnał ręczny (miły jeden) do niech wiedzą, że wiedzą, że nie przybył. Następnie po wyłączyć telefon, dać im chwilę i spojrzeć na zegarek. Jest to komunikacja niewerbalna, która pozwala im znać, że ogląda swój czas. Jeśli to nie zadziała, a oni jeszcze mówić, po chwili wstać jak idziesz gdzieś. I ostatni krok, gdzieś iść!

Ktoś w jednym z moich zajęciach powiedziała mi, że faktycznie ma jeden z naszych agentów, którzy będą śledzić ją do łazienki i rozmawiać. Jeśli tak jest w istocie, a następnie wyjść z budynku. Weź do ręki kluczyki, jak idziesz do sklepu. Spacer po urzędzie zewnątrz, a potem wrócić.

Następnie stanowczo poprosić o spotkanie i ustalić pewne wytyczne dotyczące sposobu i kiedy przerwać.

Jedną z firm, która wykorzystuje kabin jako miejsca pracy, posiada system flagi. Mają małe flagi, które utrzymują się one na swoich biurkach. Jeśli flaga jest jako „pół maski”, które oznacza „jestem zajęty, nie przerywaj. Kolejną firmą, klient używa duże filcowe kropki na swoich kabin. Kolor czerwony oznacza” stop, jestem zajęty, nie przeszkadzać „. Kolor żółty oznacza „Jestem zajęty, czy to ważne, można przerwać na chwilę”. Zielony oznacza „pracuję, ale może być zakłócony. Zobacz, jak ważne wytyczne są asertywnego komunikowania się z innymi członkami zespołu? OK, weźmy na innym przykładzie, w którym może trzeba powiedzieć nie.

4.Association desek. Byłaś aktywnie zaangażowany w 7 stowarzyszeń i teraz, aby życie zrównoważone, jesteś zdecydował, że idziesz do ustąpienia z niektórych z tych pozycji.
Artykuł dzięki: