Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowy Torun

Ksiegowy Torun

Co Członkowie Stowarzyszenia Really Want to, co oni nie zawsze trzeba

Związki doszedł do władzy ponad 100 lat temu, aby bronić praw pracownika wobec wielkich potentatów biznesowych, którzy nie byli tak zaniepokojeni pracownika, jak były one o swoich zysków. Jeszcze przed ich legalizacji w 1842 roku, związki zostały organizowania strajków, aby chronić dobro swoich pracowników. Stowarzyszenia zawodowe zostały zbudowane w cieniu tych związków, starając się pomóc podanych zawodów i tych w ramach zawodów sukces.

Związki są dziś podobny do modelu socjalnego. Członkowie płacą składki na rzecz państwa i krajowych podmiotów zależnych w zamian za korzyści. Niektóre mają nawet lokalnych oddziałów reprezentujących je. W tym trudnym gospodarki, dlaczego ludzie nadal dołączyć do tych skojarzeń? To nie jest do biuletynu informacyjnego, rocznego konwencji lub comiesięcznych seminariów, aby osiągnąć swoje nieustanne kredytów edukacyjnych. Osoby mogą należeć do stowarzyszeń z wielu powodów:

oNeed wiedzieć informacji

oSupport ich zawodu i instytucji

oFear że są one brakuje ważnych informacji

oCompliance

materiały oSupport

zasób oLegal

oLegislative informacji

kwestie oReimbursement

potrzeby w zakresie zasobów oHuman

OIT jest słuszne

Jestem pewien, że można zebrać produkty, aby dodać do tej listy, ale to, co widziałem w ciągu moich 25 lat powiększonej o zarządzanie i doradztwo dla organizacji w branży opieki zdrowotnej jest konglomeratem wszystkich powyższych powodów. Poza tym jest jeszcze jeden element, który moim zdaniem jest istotne i warto pisać o: potrzeba ich stowarzyszenia, aby pomóc im rozwikłać wiele skomplikowanych zagadnień finansowych i prawnych, że mają do czynienia z regularnie w ramach własnej działalności gospodarczej lub praktyki.

Jako administrator stowarzyszenia, mam pytanie do regularnego rozwiązywać problemy dla naszego członkostwa.
Artykuł dzięki: