Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowy Sopot

Ksiegowy Sopot

* Jesteś godny zaufania. Masz co najmniej trzy referencje, aby je pokazać. Należysz do jednej lub dwóch małych przedsiębiorstw stowarzyszeń branżowych. (Klienci ufa łatwiej, jeśli można wykazać, że należysz do dużego stowarzyszenia.) Należysz do lokalnej Izby Handlowej lub Better Business Bureau. Nie masz konta biznesowego sprawdzenie w lokalnym banku.

* Jesteś specjalistom w pracy biurowej i doświadczenie z oprogramowaniem komputerowym.

* Jesteś związany i ubezpieczone i bardzo dyskretny w prowadzeniu poufnych informacji.

2) Ładowanie płaską stawkę. Stopa ta będzie obejmować pewne podstawowe usługi, takie jak księgowość, odpowiadając na telefon, za pośrednictwem poczty, pisanie artykułu i Pisanie prasowy i uległości. Dodatkowych opłat za każdą usługę dodatkową.

3) Czy Twój klient, właściciel firmy, podpisać umowę. Kontrakt powinien zawierać dokładne usługi klient ma otrzymać. Również stwierdzić, że wszystkie usługi zostaną zakończone w odpowiednim czasie. Należy unikać pracy w ramach terminów.

4) Ustaw minimalną umowę o świadczenie usług z co najmniej trzech miesięcy. Oferują zniżki dla klientów, którzy znak na okres sześciu miesięcy, a okres jednego roku. Dobrze jest zwrócić zapłatę za trzy miesiące z góry. Dlatego też, płatność będzie kwartalnie.

Ksiegowy Sopot

5) może stać się niemożliwe, aby wykonać całą pracę samodzielnie. W tym przypadku, przekazanie jak najwięcej niewrażliwych pracy, jak to możliwe.

Ile można zarobić w domu usług biznesowych opartych? Na początku z jednym klientem, powinien otrzymać kwotę netto w wysokości około 3000 $ miesięcznie. Klient zapłaci więcej za każdą dodatkową usługę, jak również za wszelkie wydatki nadzwyczajne.

Jeśli jesteś w stanie połączyć się z pięciu lub więcej klientów, miesięczne dochody wzrosną.

Praca z firm jest znacznie łatwiejsze niż praca z osobami prywatnymi.Po pierwsze, trzeba pracować tylko kilka firm, aby dochód 6-cyfrowy. Ponadto, przedsiębiorstwa wydają się wiedzą, czego chcą i są gotowi za to zapłacić. Dlatego nie trzeba zrobić wiele sprzedaży, aby uzyskać ich uwagę.

Jeśli jesteś dobrym organizatorem, nie ma powodu, dlaczego nie można doskonalić w tym wielkim domu biznesowych opartych. Istnieje wielu właścicieli małych firm, którzy potrzebują kogoś do prowadzenia działalności, podczas gdy poszukiwania nowych możliwości. Być może nadszedł czas, aby rozpocząć domowy serwis biznesowy oparty i szybko zarobić.

Artykuł dzięki: