Pages Menu
Categories Menu

Jak wybrac ksiegowosc?

Jak wybrac ksiegowosc? Zgodnie z Kodeksem Pracy, urlop ofiarą przestępstwa jest dostępna dla partnera życiowego:

„Pracodawca, a każdy agent pracodawca dopuszcza pracownika, który jest ofiarą przestępstwa, natychmiastowe członek rodziny ofiary, zarejestrowanym partnerem krajowym ofiary lub dzieckiem zarejestrowanego partnera krajowego ofiary być nieobecny w pracy w celu uczestniczenia postępowanie sądowe związane z tym przestępstwa. ”

Ponadto, pracodawcy, którzy zapewniają zwolnienie chorobowe dla pracowników musi pozwalać pracownik używać w każdym roku kalendarzowym, naliczane i dostępne chore prawo do urlopu pół pracownika, do załatwienia choroby dziecka, rodzicem, małżonkiem lub partnera życiowego pracownika. Jednakże wszystkie warunki i ograniczenia wprowadzane przez pracodawcę na wykorzystaniu przez pracownika zwolnienia lekarskiego stosuje się do korzystania przez pracownika zwolnienia lekarskiego do załatwienia w chorobie swojego dziecka, rodziców, małżonka lub partnera życiowego.

Ponadto, zgodnie z ustawą o Unruh Civil Rights, firma w Kalifornii nie mogą dyskryminować partnerów krajowych w związku z usługami, offers.Thus na przykład Sąd Najwyższy Kalifornii orzekł, że para lesbijek, którzy zostali zarejestrowani partnerami krajowymi może przeważać na zasadzie stan cywilny: dyskryminacja roszczenia wobec klubu, który pozwalał małżonków, a nie partnerami krajowymi, grać w golfa z małżonka uczestnika na nieograniczonej podstawy.

Przy podawaniu korzyści lub polityk pracowników pracodawca może wymagać od pracownika, aby udowodnić pracodawcy, że pracownik poszukuje korzyści faktycznie kwalifikuje do świadczenia jako partnera życiowego. Zgodnie z prawem w Kalifornii, partnerami krajowymi są dwie osoby dorosłe, którzy zdecydowali się podzielić sobą mieszka w intymnej i zaangażowanej relacji wzajemnej troski.
Artykuł dzięki: