Pages Menu
Categories Menu

Ile zarabia ksiegowy?

Ile zarabia ksiegowy?

Doświadczeni Sześć sposobów na Say No!

Ilekroć mówię w komunikacji seminarium, moja publiczność jest pełen ludzi o różnych potrzebach.

Niektóre z nich są tam dlatego, że uważają się być asertywnym, ale ich przyjaciół, współpracowników i rodziny byłoby opisać je agresywny. Niewielka grupa jest tam dlatego, że nienawidzą mówienie innym, co chcą lub myśleć. Uczą się w klasie, że nikt nie posiada kryształowej kuli i tak muszą rozwijać umiejętności, aby mówić stanowczo i podać ich potrzeb. A potem większość jest tam dlatego, że po prostu nie mogę powiedzieć, że nie każdemu. Oni dostać wykorzystał osobiście, jak i profesjonalnie. Czują mówiąc żaden sposób, że są one odrzucenia kogoś a oni się nienawidzą odrzucenia. Wierzą w bycie „dobrym członkiem zespołu” i błędnie uważa, mówiąc „tak” jest wymagane, jeśli chcą, żeby trzymać się tej etykiety. Każda osoba w tej grupie potrzebuje pomocy, mówiąc, no – stanowczo … nie agresywnie lub biernie. Tak więc użycie słowa „nie” może rzeczywiście pomóc w realizowaniu kariery i coraz Czy zauważyliście, jak ktoś, kto jest decydujący, a wartości ich czas.

To narzędzie jest również niezbędna dla równowagi życiowej. Czy to jakiś problem w wielkim U S A | No pewnie! Dzisiejsza amerykański pracownik pracuje 30 dni więcej niż w roku zaledwie trzy lata temu. Jesteśmy wezwani, aby zrobić więcej i więcej przy mniejszych zasobach. Wielu z nas korzystając z naszych wakacji, aby uzyskać kontrolę obciążenia pracą w domu – malowanie, remonty, przebudowy. Jeśli można nauczyć się mówić „nie” bardziej stanowczy i podejmować lepsze decyzje ze swoim czasem – będzie rzeczywiście mieć więcej czasu, aby zrobić to, co chcesz zrobić.

Jednym z problemów ze zdobyciem nasze życie w równowadze jest to , że robimy to dla każdego innego w naszym życiu, że nie ma czasu pozostało dla siebie.
Artykuł dzięki: