Pages Menu
Categories Menu

Profesjonalna ksiegowosc dla duzych firm

Profesjonalna ksiegowosc dla duzych firm Więc teraz nasz wolny czas dzieli się na jeszcze jeden kawałek tortu życia.

Wiem, że wielu z was pracuje na własny rachunek, jak ja, albo pracować na swoich domach i nie ma mentalność przez naszych przyjaciół, że „naprawdę” nie może pracować. Więc zostajesz w środku dnia lub środku tygodnia, aby zatrzymać i zrobić „przysług” jak sklep spożywczy, przejazd do wizyt lekarskich lub przyjść na wizytę. I poczucie winy pracował na nas jak dzieci, więc jest to naturalne miejsce, idziemy, kiedy mówimy „nie”. Ale masz prawo mieć życie, karierę, rodzinę, więc wygodnie zintensyfikować powiedzieć „nie”. Możliwe odpowiedzi:

„Nie, nie mogę przyjść dzisiaj. Ale mogę przyjść w środę lub piątek przez 2 godziny.” lub

Profesjonalna ksiegowosc dla duzych firm

„Nie, jestem w środku projektu. Co mogę zrobić, to badania pomocy, jakie są dostępne, aby pomóc nam to zrobić usługi.” lub

Bądź proaktywny i ustalić, co razem można dać do swoich rodziców. Kopalnia mieszka godzinę jazdy od hotelu, więc mam zamiar robić inne rzeczy w tym samym mieście, kiedy tam raz w tygodniu, aby dbać o mojej matce. Mój tydzień jest lepiej zorganizowane, gdy piszę w „dzień osiedle” i wiedzieć, w każdy wtorek będę skutecznie używając mojego czasu.

Artykuł dzięki: