Pages Menu
Categories Menu

Ksiegowy Grudziadz

Ksiegowy Grudziadz

Co trzeba wiedzieć o prawo pracy

Jeśli jesteś właścicielem firmy, obecnie lub jeśli planujesz staje się jednym, to trzeba wiedzieć wiele na temat prawa pracy. Są to przepisy, które dotyczą praw pracowników oraz o stanie ich stosunku do swoich pracodawców. Niewiedza na temat tych przepisów nie jest wymówką, należy popełnienia naruszenia.przedłużanie rzęs pabianice

Istotne jest to, że trzeba wiedzieć o tych sprawach prawnych, więc powinieneś być świadomy tego, co można, a czego nie może zrobić. Oto niektóre z najważniejszych rzeczy, które należy mieć świadomość:

Zależy ona od państwa państwowych Należy pamiętać, że prawo do czynienia z pracowników i pracodawców stosunków różnią się od każdego stanu. Gdy stan ustawia wyższą płacę minimalną niż Federalnej płaca minimalna, tym wyższa płaca staje się skuteczne. Tak więc należy wiedzieć na temat prawa w danym obszarze, jak również.

Ksiegowy Grudziadz

Nadgodziny Payment- Jednym z najczęstszych źródeł problemów, jeśli chodzi o stosunki pracy jest kwestia nadgodzin. Z definicji, nadgodziny wynagrodzenie jest każda praca renderowane ponad to, co zostało prawnie ustawiony jako minimum przez prawo. Prawo federalne wymaga, aby pracownicy płacą swoim pracownikom 1,5 razy więcej niż w normalnej stawki za coś ponad 40 godzin tygodniowo.

Lunch i kawy Breaks- Jest to kolejna kwestia, gdzie wiele osób są kłopoty z. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że pracodawcy nie są zobowiązani do zapewnienia swoim pracownikom przerw obiadowych i przerw kawowych. Można podać je z przerwy na lunch, ale nie będzie zobowiązany do zapłaty za ten czas.

Państwowe Requirements- Co może być inna, choć na szczeblu państwowym. Twoje prawo stanowe mogą wymagać od pracodawców, aby zapewnić 30 minut przerwy na posiłek i że musiałby być obowiązkowe. Dlatego należy wiedzieć o prawa stanowego.

Minimalny zarobek Istnieją pewne wyjątki, ale rząd ustalił płacy minimalnej dla wszystkich pracowników w Stanach Zjednoczonych.
Artykuł dzięki: http://www.mywiemyjak.pl