Pages Menu
Categories Menu

Jak zaczac prace jako ksiegowy w firmie?

Jak zaczac prace jako ksiegowy w firmie?

Przepisy o zatrudnieniu nieletnich

Jeśli jesteś pracodawcą w USA rozważa zatrudniania młodzieży do pracy w firmie istnieją pewne zasady, które powinieneś wiedzieć. Prawnie, małoletni ma nikogo poniżej 18 lat i które wchodzą w wytycznych federalnych o tym, gdzie, kiedy i jak mogą pracować.

W zależności od tego, co firma jest, może spaść w pewnych wskazówek, gdzie dopuszczalne jest, aby zatrudnić nieletnich.

Przepisy dotyczące nieletnich jazdy podczas pracy są surowe i pracodawcy powinni się z nimi zapoznać przed zatrudnieniem kogokolwiek.

Sprawdź z prawem w danym stanie. Niektórzy mogą nie pozwalają zatrudnić małoletniego, jeżeli pozycja obejmuje jazdy od nieletnich nie może prowadzić aż do ich 16. Istnieją pewne stany, które wymagają małoletniego być 17, zanim będą mogły prowadzić jako część ich pracy.

Jak zaczac prace jako ksiegowy w firmie?

Ograniczenia wiekowe mogą również ograniczyć rodzaj pracy, że małoletni może wykonywać w pracy. Nastolatki mogą lub nie mogą być dopuszczone do spędzają większość swojego czasu w samochodzie lub ciężarówki.

Zasady w stanach różnić. Niektórzy mają bardzo szczególne przepisy dotyczące jazdy nastolatków nie więcej niż 20 procent ich tydzień pracy. Młodzi kierowcy są również zazwyczaj nie dopuszczone do jazdy do pracy w godzinach wieczornych.

Istnieją przepisy o młodzieży nie jest w stanie pracować w zawodach, które są niebezpieczne dla ich zdrowia. To stawia poważne ograniczenia dotyczące przenoszenia miejsc pracy, że nastolatki mogą wykonać. Niektóre stany nie zezwalają młodzieży do pracy w zawodach dostawczych, gdzie mają jechać, albo częste wyjazdy lub dysk szybko spotkać terminy dostaw.

Jeśli planujemy zatrudniania nieletnich w firmie opłaca się znać swoje państwa prawa pracy dzieci. Nie rób kosztowny błąd z niewiedzy. Można nawet chcą skonsultować się z prawnikiem przed złożeniem jakichkolwiek otworów.

Przegląd gitary w Rocket hiszpański przegląd i Guitar Superstars.

Artykuł dzięki: