Pages Menu
Categories Menu

Internetowy ksiegowy

Internetowy ksiegowy Następnym razem jesteś proszony o ochotnika swój sobotę na imprezę charytatywną, oto odpowiedź.

„Dziękuję za myśli o mnie. Nie, nie mogę dać wam, że czas sprzedaży hot dogi w grze. Jestem jednak chcą wspierać ligę więc pozwól mi wyciąć Ci czek na $ ____ i gdzie trzeba wysłać że?” lub

„Nie, nie jestem dostępny. Co za wspaniała okazja dla moich dzieci oddać do społeczności.http://elektrotechmed.com O której powinienem wysłać Craiga?” lub

„Nie, to brzmi jak świetny sposób, aby zebrać fundusze. Myślałam o oddawanie niektóre z naszych starych zabawek i ubrań do zbliżającej się wielkiej sprzedaży garażu. Kiedy i gdzie należy dostarczyć ci?”

2.Solicitors. Nawet jeśli jesteś na liście „nie dzwoń”, czasem adwokat może złapać przez telefon w nocy, w weekendy, a na kolację. Słyszymy ich skryptem dialogu i naprawdę nie mają czasu, aby go odsłuchać. Zwykle im uprzejmość i pozwolić im, aby zakończyć swój skrypt (przecież to jest ich praca, a ja nie chcę być niegrzeczna . .. każdy musi zarabiać na życie. Więc oto kilka odpowiedzi, które pracowały dla mnie.

„Dziękuję za telefon. Nie, ja już podane do mojego miłosierdzia wyznaczonego na ten rok” lub

Internetowy ksiegowy

„NIE. Wiem, że cenisz swój czas, jak zrobić minę, więc proszę wziąć mnie z listy, tak aby

nie będzie tracić czasu w przyszłości. Dziękuję „. Albo

„Nie, dziękuję i mam nadzieję, że masz Powodzenia z innych połączeń tonite. Do widzenia.”

„Nie, dziękuję, nie dziękuję, nie, dziękuję” (Wstrzymanie między nie-tych, eskalacji swój odcień i wzmocnienie swojego głosu). Pamiętaj, ton głosu jest tak samo ważne jak słowa można użyć.

3.Interruptors. Alternatywne propozycje zostały wykorzystane w kilku przykładach pory. Dając alternatywny wybór, pomagasz druga osoba poczucie kontroli, pozwalając im wybrać opcję A lub Option B. Kiedy robi to upewnij się, że jesteś tym, wymyślanie opcji, bo mimo wszystko, Ty też przyjmujemy której wybór oni robią.
Artykuł dzięki: http://mywiemyjak.pl